Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Általános felhasználásra...

Általános felhasználásra olyan 100k körül laptop?

Figyelt kérdés

Ezt a leptopot néztem ki magamnak: [link]


Mire kell: Leginkább net, youtube, ill. animézésre :)

és ha úgy van lanozni kicsit, persze nem atom igényűre kell, hanem csak ilyen csgo, és cod: 6-7. részére! Ezekre a játékokra is csak ritkán, mivel játékra van kicsit-sokkal erősebb asztali pc-m!

Kérdésem tehát, van ennél jobb hasonló árban?



2016. nov. 12. 20:19
 1/3 anonim válasza:
A 100k elég necces ár. Ha csak netezni és videózni szeretnél, nem érdemes ennyit költeni. Ha komolyabb gépre vágysz, 100k kevés... Érdemes lehet a használt laptopok közt is szétnézni. Vannak olyan weblapok ahol fél év garanciát adnak és ötven-hetvenből kijön egy gép. (Én két éve hatvanötért vettem laptopsystemen a kétmagos, 4GB DDR3-al szerelt laptopom. Még most is elég mindenre. Játékra meg ott az asztali...)
2016. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre, a gondom az, hogy van itthon nekem 1 i5 480m gt540m vga val lapos, amit nagyon jó áron vettem meg, viszont olyan pacsuri szaga van, hogy a gyomrom rögtön kifordul tőle, ugye hiába fertőtlenítettem le a külső műanyagot, szerintem a pcb vette be ennyire a szagot, ami még tetézi a félelmemet, hogy már hidegen nem rezni annyira- sőt szinte semennyire, de miest melegszik egyszerűen meg pustulok tőle, nem bírom az ilyet, ezért is újat akarok!
2016. nov. 12. 21:15
 3/3 BM-Striker ***** válasza:

Jobb lenn szép állapotú használt.


100k körüli úa gépek ross minőségű műanyag vackok pocsék kijelzővel.


Egy 3-4 éves használt üzleti gép a garancia hosszát leszámítva miden tekintetben jobb ezeknél.

2016. nov. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!