Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha eláztattam egy kevés...

Ha eláztattam egy kevés tejjel a laptopot, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tehát: "kilögyböltem" jó pár csepp tejet (tudom, egészen elképesztő b.arom vagyok, majd megőrülök, de nem tudok már mit tenni, csak a jövőre vonatkozóan) délután.

Aztán hol bekapcsolt, hol nem, ill. a billentyűzet egyes gombjai beragadnak és totálisan más kerül be, mint amit leütök. Nyilván utána kikapcsoltam, ill. akkumulátor ki.

Tudom, látatlanban nem lehet pontosat mondani, de mire tippelnétek? Totál K.O. az egész? félek, nem elég a billentyűzet csere, mert ha csak az lenne, nem lenne gond a bekapcsolással...



2016. nov. 12. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe.
2016. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, csak vasarnap nincs nyitva szerintem nagyjabol semmi.
2016. nov. 13. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
imadkozz hogy mukodjon, szaritsd ki semmikeppen ne intitsd el nedvesen kulonben kuszoaram keletkezik, megraz teged, kipurcan a laptop zarlat lesz majd a villanyora lekapcsol es nem lesz villany a hazba amig vissza nem kapcsolod
2016. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!