Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha kicserélem a merevlemezt...

Ha kicserélem a merevlemezt egy másikra amin már van egy Windows akkor az "új" os fel fogja ismerni a gépem hardvereit?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy van egy játék amit Win7-től felfelé nem működik. Win10-em van. Az öcsém gépén Win7 van de nem elég erős a gép a játék futtatásához. Ezt szeretném valahogy megoldani és ezért gondoltam esetleg egy hdd cserére (ideiglenesen) Működhet a dolog?

2016. nov. 14. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt alaplapcserénél ajánlott az újratelepítés, másrészt a Windows deaktiválódni fog.
2016. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem fog mukodni, valoszinuleg be sem bootol.


nem tudod a W10-et valami kompatibilitasi modban futtatni a jatekhoz?

2016. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudom. Ez volt kb az utolsó cucc ami talán megoldhatta volna, Visszalépni 3 Windows verziót meg egy játékért nem nagyon fogok szóval nem tudom. :/
2016. nov. 14. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Dual-boot-tal megoldhatod. És csak akkor indítasz Win 7-et, amikor azzal a játékkal akarsz játszani.
2016. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kell ahhoz vennem egy másik merevlemezt? Vagy ez hogy megy?
2016. nov. 14. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
én már raktam át ssd-t amin rajta volt a windows, notebookból asztali gépbe, és muködött a windows, de a driverekkel probléma volt
2016. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Windowsnak nem szokása túlélni egy komplett gépcserét. Jó esetben csak a driverek miatt rinyálna, rossz esetben be se bootolna, mégrosszabb esetben (és ez a valószínű) ha utána visszateszed az eredeti gépbe, ott se indul el.


Nem értem, miért a legrosszabb megoldást akarod, ahelyett, hogy fellöknél a meglévő rendszer mellé egy win7-et.

2016. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod szinte minden játékhoz, milyen trükkel kell működésre bírni új oprendszerek alatt.


Azokkal meg ne foglalkozz akik azzal riogatnak hogy nem fog bootolni, az XP-s korszakban ragadt okostojások.

2016. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En nemreg mindent kicsereltem a gepemben, a vinyo kivetelevel, tehat ugyanaz a szitu. A win10 bekapcsolasnal kiirta hogy varjak amig felismeri az uj eszkozoket, aztan bejott. Utana persz ment a driver uninstall-install mert amd-rol intel, meg radeonrol nvidiam lett, de mukodik!
2016. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!