Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér, illetve mennyire...

Mennyit ér, illetve mennyire alkalmas ez a gép még internetezésre? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

-Intel® Celeron® Processor 430 (512K Cache,1.80 GHz,800 MHz FSB) -2 giga DDR3 Kingston RAM - GIGABYTE - Motherboard - Socket 775 - GA-G41MT-S2P (rev.1.3) - Integrált videókártya, Integrated Intel Graphics Media Accelerator X4500 (DirectX 10) - 160 GB WD winchaster


Az egész gépet még anno 2010 decemberében vettem...


Majd szeretnék egy másik gépet venni... mindíg is szerettem volna játszani a gépen meg egyebek, de a pénztárcám nem engedte... Meddig használható illetve mire használható még ez a gép?



2016. nov. 15. 19:31
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyit hogy a net 2011 januárban lett bekötve az 5 megás a telekomtol azóta már megjelent a gigás net érdemes erre a gépre a gigás netet rátenni?
2016. nov. 15. 19:41
 2/9 anonim válasza:
Szerintem a 4 GB Rammal rendelkező gépek alkalmasabbak inkább az internetezésre.
2016. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háát, a cpu elég karcsú. Hosszú másodperceket kell majd várnod facebook-on meg youtube-on egy-egy kattintás után, de azért menni fog. Egy mai alsókategóriás androidon "jobban csúszik" a net.
2016. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom sajnos...de ez van most... :S

Hány forintot érdemes a következő gépre áldozni?

2016. nov. 15. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire használnád. Egyszerű irodai munkára veszed, akkor is szerintem 100 ezret rá kell költeni, vagy 150-et. Ha játszol is, legalább 200
2016. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs a gépeknek a gyorsasághoz :D az op rendszeren van a hangsúly. Ha erre win7-et raksz akkor nem csoda ha idegörlő lesz. Sima XP 32 bites ahhoz még 1 gb ram is elég simán tudsz facebookozni, youtubezni. Játékokból régebbieket.
2016. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De az XP már nemtámogatott és sok progi már nem kompatibilis vele
2016. nov. 15. 23:28
 8/9 CspCsj ***** válasza:

Például hardverapro.hu oldalon 2-3ezerért találhatsz az alaplappal kompatibilis Core2Duo processzort (vagy kicsivel többért Core2Quad-ot), amivel szerintem internetezésre elég lesz egy ideig, - de legalábbis addig, amíg összeszeded a pénzt egy gyorsabbra.

[link]


Alaplap által támogatott processzorlistához a CPU Support List-re klikkelj:

[link]

2016. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ilyen programra gondolsz, nekem XP-n megy a youtube (flash player is ) és a facebook is. Nyilván a GTA V nem menne de nem is ez a célod ha jól sejtem. Megnéztem az alaplapod Intel® Core™ 2 Extreme processor/Intel® Core™ 2 Quad processor/Intel® Core™ 2 Duo processor/Intel® Pentium® processor ezeket mind támogatja, szóval simán ki tudod maxolni, ahogy írták hardveraprón 1000-2000 ft ért vannak erős kétmagosak, de előlem azért ne vidd el én most akarok c2d-ot a 775ös lapomba :DDD
2016. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!