Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a Boot menüt...

Hogyan tudom a Boot menüt előhozni egy régi Gigabyte GA-8STXC alaplapba? Egy elég régi masina amit a pincében találtam régóta ott csücsülhet de még működik

Figyelt kérdés

A kérdés az hogy USB-ről/vel akarom telepíteni és a bios menüben az Integrált perifériáknál ezt be is tudom kapcsolni, a boot beállításnál találtam olyat is hogy USB-HDD, USB-ZIP, USB-CDROM és a szokásos HDD, CDROM STB. Szóval ezek közül mellyik kellene nekem és külön hogy tudom előhívni a boot menüt anélkül hogy a BIOS-ba kelljen turkálnom állítgatnom.

Rövid specifikáció a PC-ről:

Intel Pentium 2.4GHZ (1 mag)

128MB VGA

1GB RAM

80GB HDD.

Valódi veterán.. Kisfiamnak akarnám fifa 07-re, need for speed MW-re, mert van hogy egész napra lefoglalja az én gépem így pedig lenne neki is külön.Hagy kezdje azzal ő is amivel én anno.. Szóval minden jel a bios-ban és a neten is arra utal hogy képes USB-re bootolni csak valahogy elő kellene hoznom ezt a kis menücskét. És igen jól tettem rá a telepítőt. ESC- Hosszan nyomva behoz valami memória diagnosztikát, a szokásos F8-as gomb pedig nem segített.



2016. nov. 20. 19:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!