Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges kompatibilitási...

Halil_HuN kérdése:

Lehetséges kompatibilitási probléma vagy hibás alaplap? (Részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

A napokban vásároltam egy alaplapot (ASRock 970 Pro3 R2.0) egy processzort (AMD FX 8300) és egy videokártyát (XFX Radeon RX 470 [RX-470P4LFB6])

A probléma az lenne, hogy nincs kép (no signal) pci e tápból bedugva a videokártyába processzor ventillátorja pörög a HDD zúg de a videokártya ventillátorja 1x mozdult meg, mikor nem volt lerögzítve és toltam a kártyát az alaplapba

(táp Cooler Master RS-600 ACAB M2, Ram : Corsair CMV4GX3M1A1600C11 [1600Mhz]

4 órát szenvedtem ezzel a retekkel ha valakinek van valami ötlete vagy tud valamit a kompatibilitásokról nagy segítség lenne. Előre is köszönöm legyen jobb napotok mint nekem...



2016. nov. 23. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alaplap honlapja szerint kell egy Bios frissítés neki.Amit a megfelelő cpu után tudsz megtenni.
2018. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt egy olyan Cput kunyizol valakitől amire a Since Bios All ra van írva.

2018. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!