Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó a cherry mx...

Szerintetek jó a cherry mx red kapcsoló?

Figyelt kérdés

Kéket vagy barnát akartam, de olyan ritka az ilyen 25k-ért...


Inkább vegyek 32k-ért barna/kék switcheseket?


Még sosem volt mechanikus billentyűzetem, de mindenképp cherry mx kapcsolósat szeretnék.



2016. nov. 23. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen célra veszed.


Legjobb lenne, ha elmennél pl. egy MediaMarktba kipróbálni pár Cherry MX kapcsolót, hogy érezd a különbséget. Én is ezt tettem, mielőtt megvettem a Cherry MX Brown-os Corsair Strafe RGB-met.


Milyen billentyűzet lesz?

2016. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja igen, kimaradt az h mire is kell :)

Játéktól gépelésig. De inkább játékra. Én egy tesoro durandal-ra gondoltam, mivel olcsó(viszonylag), ráadásul magyar kiosztású is.


A Razer blackwidow tournament edition-t is nézegettem egy ideig, de végül is lemondtam róla mert külföldi oldalak visszajelzése alapján hajlamos a meghibásodásra.


A többi lehetőség eddig: cooler master storm quickfire TK és Ozone strike battle. (barna mind2)


És mediamarkt-ban hogy működik ez a kipróbálásos dolog? Ki vannak rakva és lehet próbálgatni?

2016. nov. 23. 16:25
 3/3 A kérdező kommentje:
valszeg az lesz h összekaparok még valamennyi pénzt és veszek egy cm storm quickfire tk-t
2016. nov. 23. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!