Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működnének együtt?

Működnének együtt?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet hogy hülye kérdes és talán egy értelmű de azért megis csak biztosabb vagyok..Mivel szeretném egy picit felturbózni az asztali gépem ezért szeretnék venni videókártyát, processzort és RAM-ot is... Azt szeretném tudni hogy a videókártya mindegy hogy milyen és a processzor is, mármint működnének az alaplappal? Vagy nem mindegy hogy milyen, és külön mást kell keresni h együtt működjenek.. Megpróbalok megkérdezni egy szakértőt, de ezt most még sokára fogom megtudni tőle.. ezért szerettem volna írni ide hàtha itt hamarabb kapok választ... És elnèzest mégegyszer ha hülye kèrdés :D

2016. nov. 23. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Hello!

persze hogy működne, de azért jó lenne tudni hogy pontosan milyen dolgokról beszélünk. PL: i5-6500 GTX 750TI...stb. És persze azt is hogy ezt milyen alaplapba szeretnéd bele rakni. Szóval írd le az alkatrészek pontos nevét, és okosabbak leszünk

2016. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dongaben ***** válasza:
Az alaplapba "valamilyen" tokozású processzor megy bele, (Más nem!) tehát ez már egy megkötés. RAM-nál sem mindegy, hogy DDR3, vagy más...de arra is figyelni kell, hogy hány Gb-ot, vagy hány MHz-es RAM-ot lehet a lapba tenni. A videókártya ma már PCI-os, tehát belemegy. Kérdés, hogy a táp bírja-e? Belefér a házba? A proci "ki tudja hajtani?" Érdemesebb hozzáértőre bízni.:)
2016. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy picit régebbi alaplap, egy ASUS P5KPL-AM

Proci Intel Celeron G3900

Videokartya Radeon HD 6450

A RAM-mal kapcsolatosan azt tudom hogy hogyan is kellene kiválasztani :)

2016. nov. 23. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, igen ahogy írja az utánam szóló azért mindenre oda kéne figyelni. Ezért ha le tudod írni a gépet teljes adataid, akkor tudunk segíteni és összerakjuk ezt a gépet úgy hogy jó is legyen.
2016. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti most nagyon lehetőségem leírni nincsen, szóval holnap megpróbálom :) Köszönöm!
2016. nov. 23. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon rossz ötlet, amit tervezel. Ebbe az alaplapba az a processzor nem fog belemenni, cserélned kell. HD6450 pedig konkrétan gyengébb, mint a G3900 integrált videovezérlője. Ilyen árban ne ilyeneken gondolkozz. Írd le holnap a teljes konfigurációt és a fejlesztésre szánt árkeretet.
2016. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Egyébként turbózáson annyit értettem hogy a Counter-Strike Global Offensivet legalább az a 60-100fps körül legyen meg.. Mert mostanáig 40-50fpsel küszködök a legalacsonyabb felbontàson :DD
2016. nov. 23. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:

ASUS H110M-K

intel core i3 6100

8gb ram ddr4

gtx 1060 6GB

fsp hyper 500w táp

1000GB HDD és 120GB ssd

24" HDMI kimenetes monitor

arukereso baratod

videokártya árak az egekben ...

nvidia helyett mondjuk egy rx 470 esetleg

2016. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom hogy menyi pénzed van rá, de szerintem egy teljesen új gépet kell építened.


Szerintem ez így a legolcsóbb és ezzel már elég szépen tudnál játszani a legújabb játékokkal is, és később tudod jobban fejleszteni is a gépet.


CPU- Intel Pentium G4400

GPU- ASUS STRIX GAMING RX460 DirectCU II OC 4GB

TÁP- Fortron Hydro 500

HDD- WD Blue 1000GB 64MB cache

RAM- Kingston 8 GB DDR4 SDRAM 2133MHz CL14 HyperX Fury

HÁZ- Zalman Z1

155.000-ft


Ha ennél tudsz többet rászánni akkor a Pentium G4400 helyet mehet i3-6100, és ha van egy jó használható HDD-d akkor az előny mert nem kel venned és akkor belefér a keretbe egy 128-GB os SSD is.

2016. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti elég kis keretbe próbálok meg gondolkodni, szoval egy ilyen 80€ (Szlovákia vagyok :D) körül gondoltam ami 25.000ft lehet... Jön a karácsony is lassan szóval gondolom akicók is lesznek ugyhogy az is előnyömre lesz... Maximum 100€, de még ez kiderül... A konfigről még annyit h RAM csak 1Gb kell, videókártya legalább 1Gb, proci egy ilyen 15.000ft-os ha van egy jo teljesitmenyu
2016. nov. 24. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!