Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki letudná írni nekem a...

Valaki letudná írni nekem a pontos áramellátását, csatlakozását ennek a videókártyának? Sapphire Radeon HD4890 1GB DDR5 Videokártya

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok egy infó zseni így a ti segítségeteket kérném.

Az alaplapom kezeli a PCIe-t és a videókártya PCIe 2.0 gondolom vagy inkább remélem hogy minden szabványát kezeli... És mivel a kompatibilitáson már túl vagyok már csak az áramellátás és a csatlakozó típusán múlik minden.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. nov. 25. 11:35
 1/6 MGéza ***** válasza:

Pontos típust jó volna tudni, de úgy tűnik a vapor-x is 2x6 pint használ, mindegyikre olyan kell. Itt az összes, válaszd ki neked melyik van:

[link]

2016. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a fajta típús.

És még azt szeretném tudni hogy elég hozzá az 500 watt-os táp vagy kell a 600?

2016. nov. 25. 11:57
 3/6 hypno ***** válasza:

[link]


A kép jobb oldalán (a nyák szélén) van 2db 6 pines fekete csatlakozó. Azokra kell áramot adni a tápból.

Nem lehet eltéveszteni. PCI-E van a kábel végén lévő csatlakozóra írva.

2016. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

500 Watt Power Supply (Suggestion)

600 Watt Power Supply is recommended for CrossFireX™ System

Mi az a CrossFireX™ ?

Mert annak használatával igényli a 600Wattot...

De honnan tudom hogy használom e vagy nem?

De legfőbb kérdés hogy mi az?

2016. nov. 25. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Két ilyen kártya mellett igényel 600W-ot a leírás alapján, de bőven elég neki egy minőségi 500W-os táp.
2016. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hypno ***** válasza:

#4


Onnan tudod, hogy használod a CrossFire-t, hogy két videokártya van az alaplapon, amik egy híddal össze vannak kötve.

Ha csak egy videokártya vaan a gépben, akkor egészen biztosan nem használod a CF-t

gépedben [link]

2016. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!