Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép sztereo hangkimen...

TomW kérdése:

A számítógép sztereo hangkimenetét rákötöttem egy hifi erősítőre, de elég hangos alapzaj jelentkezik. Hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Alalpapra integrált hangkártya, számítógépes hangfallal nem volt zaj, földelés nincs az erősírőn.

2016. nov. 25. 18:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Össze kell kötni az erősítő földelését a szgép házával, minél közelebb a hangkimenethez. Ez segíteni szokott.
2016. nov. 25. 19:36
 2/2 anonim válasza:
Illetve lehet hogy a számítógép földelése se tökéletes pl notebookoknak sincs földelése, ha javulást akarsz például meg kellene próbálni elsősorban leföldelni az erősítőt. Nekem egy régi grundig analóg erősítőm van, az se földelt, és búgott folyamatosan, nem értem miért, végül úgy oldottam meg hogy a jack-koax kábel ereire egy nagy ellenállást tettem (ez sajnos rontotta a basszust), mivel az erősítő leföldelése se oldotta meg a problémát. Szóval még nincs megoldva véglegesen csak átmenetileg.
2016. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!