Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Battlefield 1-re mikor jön...

A Battlefield 1-re mikor jön ki az a sokat emlegetett "memória használatot optimalizáló" frissítés?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen hallottam már, hogy egy hónap a megjelenéstől és a Bf 1-re mint ahogy a többi bf-re is kijön egy update mert ram használat optimalizálása nélkül adják ki a játékot. Nekem is vannak problémáiam a játékkal

Ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__8..


Itt is említi az egyik válaszoló ezt.

Mikor jön ki ez az update?



2016. nov. 25. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg decemberben várható újabb update.

Nálam sokszor konkrétan játszhatatlanul fut, beesik 28-30FPS-re... (Xeon L5638 3,1GHz + R9 280X + 8GB RAM /de 12GB-tal is fos volt.../)

2016. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindig is ezt csinálta az EA ezen már nem csodálkozni .. mire a bf4 -et is rendbe hozták eltelt pár hónap.
2016. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És Ti mit gondoltok ez ténylegesen mennyit fog javítani?
2016. nov. 25. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem semmi bajom a gamel :D

GTDX 960 4 GB

i5 3470s

16 GB DDR3

2016. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálnád 8gb rammal (már ha 2x8, vagy 4x4 van a gépedbe)? Csak azért, mert akkor kiderülne a dolog.
2016. nov. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!