Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérdésem az lenen hogy másnak...

Malterka kérdése:

Kérdésem az lenen hogy másnak se indult el a Battlefield 4 Windows 10 frissités óta? Mit tegyek hogy ujra Működjön?

Figyelt kérdés
Amiket végig csinaltam de nem segitett: Batlefield 4 ujratelepités, Reddist futtatás, documentumok/settings/profile file csatolsa jegyzettömbe és ott átirini a fullscreene izét , nincsen sajnos biztonsági visszaállitási pontom, ezenfelül a Windows és a video kártyámhoz is a naprakész frissités van,

2016. aug. 30. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Frissítés vagy telepítés? A BF4-ről azt hallottam, hogy azon játékok közé tartozik, amik felfrissített win10-en nem indulnak el.
2016. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lali51 ***** válasza:
Az alaplap gyártólyának a honlapjáról töltsd le a chipset dryvert és ami még szükséges és telepítsd azokat, meglátod jó lessz.
2016. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lali51 ***** válasza:
gyártójának
2016. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2016.08.25/26 án frissitette ezt a évfordulos vagy mia fene Windows 10 frisstést, azóta csaka BF4 szerverekig jutottam, bármelyikre csatlakozom betöltés közbe kirjaa Windows hogy hiba történt és majd értesit ha megoldást talált a problémára, elötte hibátlanul ment
2016. aug. 30. 19:16
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos Notebbokom van, HP pavilion Notebook 15-ab211nh


-i5-6200u

-Nvidia Gforce 940m 2gb

-8gb ddr3


Felse fogom miért nem müködik

2016. aug. 30. 19:27
 6/9 Tomee xD ***** válasza:
Nekem avval a frissítéssel elfelejtette a Win10,hogy van dedikált VGA-m szóval megint kellett driver telepíteni.HP Pavilion 15 ab105nh
2016. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a frissítés óta néha kilép a bf4 játék közben. Semmi túlmelegedés vagy driver hiba, biztos a win miatt van.
2016. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tomee xD ----> te neked is az volt a baja hogy rájoinoltál egy szerverre és kiirta hogy hibát észlelt és leállt, majd értesít ha megoldódik? ty előre is
2016. szept. 1. 19:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos Sikerült megcsinalnom, akinek hasonló problémája van a következőt kell csak tennie: Programokból az Nvidia drivert el kell távolitani, majd az nvidi oldalról a kártyádhoz vló uj drivert le kell tölteni ( tudnod kell a típusát) fell kell telepiteni, majd frissiteni az nvidia programból és müködik!!!! Remélem másoknak ezzel segítettem!
2016. szept. 2. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!