Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook indítás probléma, mi...

Notebook indítás probléma, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Adott egy Acer Aspire 5742 laptop. Bekapcsolom, majd 3 masodpeec múlva kikapcsol, meg bootolas előtt.. Kikapcsolasnal egy kattano hangot lehet hallani, de nem a HDD, mivel SSD van benne... Próbáltam aksi nélkül is, vagy külső monitorral.. De ugyan az a probléma.. Kikapcsol majd masodpeecek múlva újra elindul és ez folyamatosan oda vissza... Mi lehet a probléma???

2016. nov. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd ki az aksit és igazíts meg minden csalakozást. Ram is ki, utána vissza.

Bios-ba be tudsz lépni? Mindent mutat?

2016. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aksit kivettem, és a ramokat is, majd vissza, de swmmi változás.. És a biosig se tudok eljutni mert megnyomom de mire belepne addigra lejar a 2-3 másodperc és kilép :(
2016. nov. 29. 20:53
 3/4 Taushi válasza:
Volt egy hasonló Acer laptopom, ami csinált ilyet vagyis inkább hasonlót. A kattanó hangot én a hangszóróból halottam. Amit még írtál azok alapján nekem az alaplap nagyon gyanús, hogy lett vele valami, de így látatlanban semmi sem biztos :/
2016. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megírom ide a problémát, hátha valakinek segítek ezzel, vagy tud rá további megoldást. Kicseréltem az SSD-t HDD-re és működik nem kapcsol le a laptop! Miért nem tetszik neki az SSD?
2016. nov. 30. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!