Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az első gépösszeszerelés?

Az első gépösszeszerelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az első gépösszeszerelésem tervezem az alábbi hardvert néztem ki magamnak a jövőbeli bővíthetőség és kedvező árakat szem előtt tartva. A kérdésem az lenne, hogy a hardver megfelelő-e (különösen értem ez alatt a tápot), továbbá, hogy van-e szükségem a gép összeszereléséhez a hővezető pasztán kívül bármi extra tételre.


-Cooler Master IC Essential E1 szürke hőpaszta

-Crucial 8GB DDR4 2133MHz CL15 CT8G4DFD8213 memória

-Intel Core i3-6100 BX80662I36100 processzor

-MSI H110M PRO-VD PLUS alaplap

-DeepCool KENDOMEN RD fekete ablakos számítógépház (ár érték arányban jónak tűnik a hűtése)

-FSP 500W FSP500-60APN OEM táp

-Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez


Köszi a válaszokat!



2016. nov. 30. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A táp még sok a géphez, bőven jó egy 400w fsp.


Gép összeszereléséhez, ha megakadnál.

[link]

2016. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dobozos i3-nál gyárilag van hűtőpaszta a gyári hűtőn, így az nem kell.

gépház ízlés kérdése, nekem pl nem tetszik

tápból valami jobbat vegyél, mint corsair cx450m, corsair cx430, xfx ts 430, be quiet pure power, enermax triathlor eco stb, illetve OEM-nél nem fogsz tápkábelt kapni, remélem az van pluszban vagy nehezen fogod rákötni a hálózati áramra :)

videokártyát most nem raksz bele vagy az lemaradt?

használtan 20e körül egy hd 7850 jó vétel.

2016. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De szeretnék videokártyát is, csak egyenlőre a keret nem engedte meg, úgyhogy később terveztem. Az említettre vetek egy pillantást. köszi:)

2016. nov. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!