Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a billentyűzet?

Miért nem működik a billentyűzet?

Figyelt kérdés
Sokaknak iymerős lehet, (pl.: elmegy az áram) és bekapcsolja gépét és kiirja hogy hogyan szeretné elinditani a windowst csökkentett mod" vagy "normál modu inditás stb... nos ilyenkor nekem nem megy a billentyűzet. Mi lehet az oka? Automatikusan kiválassza a normál modu inditást fél percen belül de nekem ugy nem jo. 0,1másodpercre beugrik egy kék kép valami irásokkal és ujra indul a gép. Ha menne a billentyűzet akkor kitudnám választani azt az opciot hogy egy korábbi konfigot indit el ahol még működik. Ui.: mindenmáshol megy a billentyű(gondolok én pl.: biosban)

2016. nov. 30. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

BIOS-ba menj be, és:

- Ha PS/2 billentyűzet, akkor "Legacy keyboard support"-ot keresd, vagy hasonlót és kapcsold be

- Ha USB billencs, akkor "USB keyboard/mouse support"-ot keresd és kapcsold be.

2016. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm működik. :)
2016. dec. 4. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!