Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van néma billentyűzet és egér?

Van néma billentyűzet és egér?

Figyelt kérdés
Olyan billentyűzetet és egeret keresek, ami 100%-ban néma. Van ilyen?

2016. dec. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennek van hangja nem, amikor leütöm nem? Meg van ehhez valami egér párosítás? Valami olyasmit keresek, hogy egyszer egy olyan billentyűzetnél ültem, hogy puha volt az egész és kb ököllel kellett rávágni, hogy legyen hangja. :D
2016. dec. 1. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hogy te ilyen billentyűzetet keresel, miért kell itt bejelenteni ?

KERESS !

2016. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a gumi/szilikon, vízálló, összetekerhető billentyűzetek.

Nagyon olcsó (3 éve vehettem 2k-ért talán, bár nem sokáig használtam)

Ugyan nagyon halk és akkor sincs hangja ha vered ököllel, de kicsit kényelmetlen a használata. Kicsit lassít.

2016. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz jár touchpad is, akkor egér sem kell. Egyébiránt ennél halkabb billentyűzetet nem fogsz találni.
2016. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as lecumizhatsz ;) Igen az is ilyen összetekerhető cucc volt csak gondoltam itt kapok nagy márkákat, amiket érdemes megvenni. A touchpad-al az a baj, hogy nehézkesebb használni. Főként játékoknál nehéz.
2016. dec. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!