Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G502 vagy Razer...

Logitech G502 vagy Razer DeathAdder Chroma?

Figyelt kérdés
vagy valami más?(hasonló árkategóriában)

2016. dec. 1. 16:17
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
Logitech egereket csak ajánlani tudom. Nagyon sok profi és streamer használja. Nekem pl g402esem van, legjobb választás volt. Razert nem ismerem annyira, füleseiket nem szoktam látni ajánlatokba.
2016. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd a kezedbe!

A tulajdonságaik alapján nem lehet egeret választani, a kényelem az, ami a legjobban számít, attól leszel jó vele, hogy illeszkedik a kezedbe.

Mindkét egeret sok gamer használja, de lehet, hogy neked egyik sem lesz kényelmes, szubjektív, Media Marktban vagy valahol vedd kézbe és tudni fogod.

2016. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Panda Péter ***** válasza:
jó egerek de szerintem túlárazott mindkettő. meg nagyon is és nehezek, de ez persze egyéni preferencia kérdése. a logitech g102 ebayről most elég jó vétel 10k alatt. kb ugyanaz mint a G Pro, csak jobb kábellel, és egy leheletnyivel gyengébb szenzorral (így is top).
2016. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!