Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményezné valaki ezt a...

Véleményezné valaki ezt a konfigurációt?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon raktam össze gépet (kivéve egyszer, egy iskolai informatika órán, akkor viszont hibátlan lett), ezért ha ennél a gépnél valamit elrontottam, vagy valami jobb alternatívát tudtok ajánlani, akkor szívesen meghallgatom. A gép:

-Alaplap: MSI B150M Mortar

-CPU: Intel Core i3-6100 bx80662i36100

-Táp: Corsair 450W VS450

-VGA: MSI GTX 1060 ARMOR 6G OCV1

-RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR4 2133MHz

-HDD: Western Digital 1TB 64Mb WD10EZEX

-SSD: Samsung 120GB 750 EVO

-Ház: Zalman Z3


Plusz dobtam hozzá egy LG GH24NSD1 SATA optikai meghajtót, hátha kell (mondjuk ezt lehet törlöm a listáról, ha szerintetek nem szükséges). PCX. hu-n raktam össze a konfigot.



2016. dec. 2. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

VS egy gyenge irodai táp, minimum corsair cx430/cx450m, xfx ts 430/pro series 450, enermax triathlor eco, be quiet pure power, stb.


750 evo-t még mindig nem éri meg venned, szakadj le róla, olcsóban ott van az adata premier sp550, kingston hyperx fury, drágábban meg a kingston hyperx savage vagy samsung evo 850 basic.


Zalman Z3 ház továbbra sem jó, mert a Z3 Plus majdnem annyi és masszívabb. Olcsó háznak meg ott van a Raijintek Arcadia.


DVD olvasó, mai világban nem nagyon használod, de sose baj az ha van. 4000 Ft-nál többet ne adj érte.

2016. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aránytalan kicsit, kevés ez a processzor ehhez a vga-hoz. Inkább i5 6500 és gtx 1060 3gb-os verziója
2016. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.

Akkor a tápot kicserélem egy Be Quiet! 450W System Power B8 BN258 OEM-re (már ha ez jó lesz), mivel a PCX-en jelenleg nem találom a 430/450W-os Corsair tápot, amit először szerettem volna.

Házból Z3 Plus-ot akartam, de úgy tűnik elnéztem, és a "Plus"-ot lehagytam a kérdés kiírásakor. :D

Optikai meghajtót lehet benne hagyom, sosem lehet tudni, mikor akarom használni.


2. Jelenleg az i3 6100 is elég, amúgy is bővíteni szeretném később, kiindulási alapnak ez is megfelel nekem. (legalábbis a különböző benchmark-ok alapján nem tűnik gyengének)

2016. dec. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!