Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Figyelem! MSI WIND U135 vs....

Figyelem! MSI WIND U135 vs. Asus Eee PC 1001P! Melyik a jobb? Melyiket vegyem meg? Várom a hibákat, pozitívumokat!

Figyelt kérdés
Szerintetek a két gép közzül melyik éri meg az árát. Szeretném, hogy tartós legyen ha már ennyi pént adok érte.
2010. máj. 1. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Hali


Én asus-t ajánlok mindenkinek, a különbség a kettő között a hdd az asusban csak 160gb -os van, míg az msi -ben 250gb-os.

Viszont asus akár 11 óra akkumulátor üzemidő ígér, ellenben az msi -vel ha 3 cellás akkor max 7.5 óra.


Én várnék kicsit még, lehet hamarosan jönnek a ddr3 as változatok, és újabb 1,83 GHz-es N475 az N450 illetve N470 típusú cpu szereltek.

2010. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aki netbookot vesz, az elsősorban a merevlemez kapacitását és az akku üzemidőt nézi, mivel hurcolja magával egész nap. A proci és a memória itt másodlagos. Egyébként ha azok is fontosak lennének, akkor netbookkal igencsak mellényúl, annak a nagy laptopot ajánlom.
2010. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is másodlagos a proci. Igazából engem az aku üzemideje és a garancia érdekel, más nem. Legyen hosszú üzemideje és hosszú élettartama. Munkához kell, nem játékra. Ez alapján melyik lehet jobb választás? Melyik márka mögött rejlik nagyobb biztosíték arra, hogy egy tényleg komoly és időtálló készüléket vehetek kézbe? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Felhasználói véleményeket is várok. Kinek milyen hibák fordultak elő a két gép használata során?
2010. máj. 1. 09:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt szeretném megvenni őket:


[link]


[link]

2010. máj. 1. 11:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint az egyiket a kettő küzzül :D:D:D:D
2010. máj. 1. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

miért pont a legdrágább helyen veszed meg?


máshol tizenöttel olcsóbb, ezek már régi darabok!

2010. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem drágábbak. Tudom, hogy van 70 ezer forint körül is, de azokban csak 3 cellás aksi van, ezekben pedig 6. Ezért drágább.
2010. máj. 2. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az msi az egy nagyon megbízható márka. Én az Asust hanyagolnám mert olyan mint az inno magyarul fos
2010. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!