Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok egy szemernyi hangot sem kicsikarni a gépemből?

Figyelt kérdés
most lett újra telepítve, és nem adta fel az eszközök telepítését. Hogyan tudnám elérni a telepítést.
2008. okt. 6. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Keresd meg a hangkártyád telepítőlemezét és indítsd el róla a setup-ot, elvileg az fölteszi a szükséges drivereket és programokat.

Vagy az eszközkezelő hardwer menüben az ismeretlen hangeszközökre kattintasz jobb gombbal és eszköz telepítése automatikusan. Esetleg ott megadhatod, hogy melyik meghajtóban van az adott eszköz telepítőlemeze.

2008. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtad el, hogy mit telepítettél. Windowst vagy Linuxot? A Linuxot sajnos nem nagyon ismerem (meghaladja a tudásomat)! Ha Windowst telepítettél akkor az alaplapodhoz, vagy a komplett gépedhez kapott CD-ről fel tudod telepíteni a "driver"-eket. Tedd be a CD-t és válaszd a "Sound" könyvtárat, abban keress egy "setup.exe" fájlt és indítsd el, a kérdésekre mindig a "Ok", "Yes", "Next", "Continuous", stb.(magyarul: "Renden", "Igen", "Következő", "Folytatás")gombokra kattints! Lehet(sőt,biztos!), hogy közben le is fog állni a géped, de ez nem baj; várd meg míg újraindul! A végén ezt fogja kiírni: "Installation completed successfuly", erre nyomj egy "OK"-t! Windows esetén (lehet, hogy újraindítás után) így lesz hang a gépen.
2008. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok megint.

Az első válasz is jó!

Én arra gondoltam, hogy integrált hangkártyád van.

Ha külön van akkor az első válaszolónak is 100%-ban igaza van! (fel is pontoztam)

Remélem sikerül megoldani a problémát!

2008. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!