Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet kiszűrni, hogy...

Hogyan lehet kiszűrni, hogy hibás-e a videokártya?

Figyelt kérdés

Érdekes dolgok történnek. Van, hogy firefoxban szétesik az oldal és újra kell tölteni, hogy jó legyen, illetve egy játékban tapasztaltam, hogy 1 helyben hagytam és 30-60 perc múlva éppen fele annyi fps volt. Hőmérsékleti adatok kiválóak, 60-65 fokig megy el.

Viszont amikor az adott programot újraindítottam (ami max fél perc) azonnal jó volt minden. Lehet valami driver bug ? vagy esetleg egy másik program zavart be (én nem indítottam semmit)? Vírusirtó nem talált semmit.

Memória tesztet sikerült találni, de konkrétan VGA hoz nem. Töltöttem le olyat, hogy Heaven Benchmark 4.0 de nem nagyon tudom mit kell nézni, esetleg valami VGA kiértékelő program nincs ? Aida64 stresszteszt futott 75 percet, de igazából nem vettem észre semmit, nem írt ki semmit. Szóval esetleg ha valaki tud közvetlen megoldást arra, hogy hibás-e egy driver azt nagyon megköszönném :)

Vagy esetleg csináljak egy Windows reinstallt aztán megoldja a gondokat ?



2016. dec. 8. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen konfig? Első körben ha van integrált vga akkor azzal nézd meg jelentkeznek e a problémák.
2016. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
FurMark-ot elindítod, hagyod 30 percig, ha nincs hiba nincs baja a VGA-nak.
2016. dec. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!