Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vsync nélkül miért tűnik el...

Vsync nélkül miért tűnik el az út GTA5-ben? Melyik hardver okozhatja?

Figyelt kérdés

Kénytelen vagyok vsync-et half-ra állítani, mert másképpen eltűnik az út vagy az épület száguldás közben.

Ha ki van kapcsolva, akkor 60-70FPS-em van, de 50alá nem megy sosem. De út mégsincs.

De így csak 30fps-t kapok mivel kötelező a vsync.. így legalább nem tűnik el a térkép és hobátlanul viszi.

De sajna így nem annyira élvezetes, mert a mozgása teljesen más. Tudjátok, ilyen "konzolos".

De szaggatni sosem szaggat, nem is akad, ha van vsync, ha nincs.

Egyedüli probléma a térkép eltünése.


A konfigom:

Intel i3-4160

HD5870

2x4gb corsair xms3 ddr3 1600 RAM

Corsair cx400 táp


Videókártya lenne a ludas? Vagy lenne erre valami megoldás?

1360x768-as felbontásban játszom, minden low-on van, kivéve 2-3 dolgot. Az high.

Talán 50mb-al meghaladja a grafikai beállítás a gpu kapacitását (1gb), de nem hinném, hogy ettől lenne.



2016. dec. 12. 12:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy semmilyen más játéknál nincsen ilyen problémám. Battlefield1, Rise of the tomb raider, watch dogs. Minden hasít.

A GTA5 eredeti.

2016. dec. 12. 12:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, valami más probléma lehet, mert nekem is 5870van q8400al jól meghúzva, és nincs ilyen probléma. Nagyon szépen megy a játék..

Valami mást esetleg a catalyst beállításban nem piszkálhattál el?

2016. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem nyúltam hozzá :/

De ezt hol tudnám megnézni? Esetleg melyik a legjobb driver gta5-höz? Jelenleg a 2016, januári béta van meg.

2016. dec. 14. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!