Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le sokszor teljesen...

Miért fagy le sokszor teljesen a laptopom?

Figyelt kérdés

nemrégiben vettem egy laptopot, nem olyan komolyat, de a gyengébb játékokat vinnie kellene, amit meg nem visz, azt meg viszi majd az asztali! de a lényeg!

már a második nap óta tapasztalok (egy hete) minden nap problémát! elkezdek játszani, a játék indulásakor, betöltésekor semmi probléma nincs, viszont néha teljesen lefagy, olyannyira hogy csak az újraindítás segít....

..és ami a vicces hogy a játék alapkövetelményeit bőőőven üti, és még az ajánlottat is azért lehagyja, szóval nem értem hogy miért fagy le :(

netezés, filmezés, stb közben nem fagy le!

a processzorra gyanakszom, de azért próbálok nem a legrosszabbra gondolni :/

valaki járt már így vagy esetleg ért hozzá?

a válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2016. dec. 13. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben takarítsd ki. Sűrített levegővel fújd ki az egészet. Elég sok dolog okozhatja a fagyást. Mintha azt kérdeznéd "az autóm rángat hidegen, mitől?"
2016. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de szerintem semmi szüksége hogy kifújassam, mivel mint írtam kb egy hetes, és igazából nem is melegszik fel, szóval szerintem az nem lehet a ludas, de minden esetre nagyon köszi a segítséget! :)

azért gyanakszom a procira, mert pont ma néztem h néha elindulnak ilyen "alap" windows-os "programok", és azok nagyon sokat megesznek a prociból....konkrétan azzal együtt, meg ha épp a játék is sokat eszik, 1-2mp-re felmegy 90-95%ra is a terhelés, aztán megint vissza 20-25% környékére :/

2016. dec. 13. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

ja, új gép, bocsi benéztem.

minden driver fenn van az eszközkezelőben?

2016. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hominida ***** válasza:
Mi a játékhoz ajánlott oprendszer és mi a tiéd? A hőmérsékletet mérted is, vagy csak tippelsz rá?
2016. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha túlmelegedés során károsodik a proci akkor produkálhat ilyet. De ez egy két hónap után szokott csak előjönni.
2016. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!