Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ujra szeretnem telepiteni a...

Ujra szeretnem telepiteni a laptopom, de a laptop monitorja nem jo, igy akkor hogy lehetseges?

Figyelt kérdés
Egy Sony Vaio laptopom van,a monitoeja teljesen gatya,de ugyanugy mukodik.Rakotottem egy monitort es lehet vele internetezni es jatszabi,csak most mar eljott az ideje hogy ujratelepitsem. Az a baj hogy hiaba van radugva egy asztali gephez valo monitorhoz,mikor ujrainditom nem mutatja a biost es igy nem tudom beallitani a telepitest.Csak akkor kapcsol be a monitor amikor mar a windows betoltott.

2016. dec. 14. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem tudsz belépni a bios-ba, hogy átállítsd az alapértelmezést, ahogy olvastam...
2016. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CspCsj ***** válasza:

Ha van Assist gomb, akkor azzal a boot-menu behozható.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2016. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap kiprobaltam minden lehetseges dolgot,de semmi se hasznal,kikotottem a laptop monitort,youtubon olyan videot lattam ahol magneseznek azt is kiprobaltam de az se jo...nagy keresgelesbe mar megtudtam hogy a bootolasnal ha az f11 et nyomom akkor usbrol indul,es mar behozta a telepitot de hat nem adja ki a monitorra es nem tudom tovabb csinalni
2016. dec. 15. 04:40
 4/8 CspCsj ***** válasza:
Milyen Windowst szeretnél telepíteni?
2016. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
64 bites windows 7 prof vagy ultimate
2016. dec. 15. 09:08
 6/8 A kérdező kommentje:
a telepito mar bejott,mar csak azt kene megoldani hogy a kep a vga csatlakozos monitoron adja a kepet,ne a rossz laptop monitoron,mert a tetejebol latok 1 centit de az keves
2016. dec. 15. 09:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek, annyira zavar hogy nem tudom újratelepíteni...Eddig az assist gomb se volt jó de a sony oldaláról letöltöttem programokat és mostmár az assist gombbal is bekapcsol de hát nem mutatja a képet a vga monitoron csak a laptop monitorján a fehérséget...
2016. dec. 16. 09:57
 8/8 CspCsj ***** válasza:
Bekapcsolás után segít ha lecsukod a fedelét? Hátha ilyenkor átvált...
2016. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!