Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok semmit se...

Miért nem tudok semmit se telepíteni a laptopra? (összetett kérdés/probléma)

Figyelt kérdés

Nos, ma jött meg az új Asus x556uq-xo196d típusú laptopom. Egy kalózkodott 64bites windows-t raktam fel rá elsőnek, de a touchpad nem működödtt, amihez a papír szerint a gyártó által adott telepítő CD-t kellett volna használnom. Mint kiderült, "Windows 10 64 Bit Only" felirat szerint csak 64bites win10-en megy el, ezért "leformáztam/letöröltem" róla a FreeDOS-t és a kalózkodott win7-et is, illetve szereztem egy CD-t windows 10 64bittel, de a telepítés indításakor bluescreent kapok, bizonyos "PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA" címmel, illetve indítsam újra a gépet.


Szervízbe nem akarom vinni, mivel drága, illetve 1szer-2szer már utánnaolvastam, és nem találtam hogy kell kikapcsolni a memory cache-t mivel azt ajánlották.



2016. aug. 26. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
bsod viwerrel meg kell nézni vagy az eseménynaplóban hogy mi okozta a hibát. Eszközkezelőben frissítsd le a lényeges dolgokat, video, wifi, touchpad driver stb.
2016. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Válaszolónak: Nem tudok semmit se lefrissíteni, windows 7 alatt a billentyűzetet tudom használni csak, a touchpad nem működik, csak akkor "kellene" működnie, ha azt a DVD-t feltelepítem, de win7-re nem lehet.
2016. aug. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!