Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop RAM-bővítésnél más...

Laptop RAM-bővítésnél más gyártó mennyire lehet probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tervezek venni egy RAM-ot a laptopomba a gyári mellé (van rá egy slot-om). Ha minden adat megegyezik a benne lévővel, kivéve a gyártó, lehet vele valami gond? Egy ASUS laptoprol van szó és a netes videókban szinte mindenki ugyanazt a (Crucial) típusút rakja bele a gyári Samsung mellé, ezért én is azt tenném.



2016. dec. 14. 23:49
 1/3 Hominida ***** válasza:
Gond mindig lehet, de ha a paraméterek egyeznek (CL is?), akkor annak simán mennie kell.
2016. dec. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ThodEE GoD ***** válasza:

Elméletileg menni fog gyakorlatilag úgy jártam hogy megnéztem meddig bővíthető (max8Gb) 2+1Gb volt benne, vettem egy 4Gb osat ami paraméterekben és gyártóban is megegyezett a 2Gb ossal, win tölt be kékhalál, hmm szar a ram, másik 4Gbossal ugyan ez a helyzet, 6 félét próbáltam ki de önmagában se akart menni a 4Gb os modullal a gyáriakkal ment, külön rendeltek a boltba ahhoz az acer géphez valót, típus alapján, természetesen nem ment vele, na ott hagytam fel a ram bővítéssel és vettem másik laptopot :@


Legyen szerencséd, de olyan helyről vedd ahol mondjuk visszaveszik ha nem fogadja el valamiért az alaplap.

2016. dec. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen a CL is egyezne, az áramfelvétel is. Mint írtam, mások is azt a típust rakják bele ebbe a laptopba, csak arról nincs videó, hogy vajon működik is vele?!.. :)
2016. dec. 15. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!