Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA hiba? De csak ha állítva...

VGA hiba? De csak ha állítva van többi lent

Figyelt kérdés
asus rog 280x vga-m 5-10 percenként kifagy a gép de ha az oldalára fektetem a gépházat akkor hibátlanul megy mi lehet a gond?

2016. dec. 15. 12:00
 1/7 Lajos54 ***** válasza:

Valami valahol esetleg nem érintkezik rendesen. Persze, hogy hol és mi azt így messziről senki nem fogja kitalálni.

Nézegesd át a géped belsejét (persze kikapcsolt állapotban), megmozgatva minden kártyát-csatlakozót. Vagy, hogy esetleg valamilyen vezeték nem lóg-e oda, ahova nem kellene.

Legnagyobb esélyesnek valamelyik kártyát tippelem (hang, video).

2016. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az megvan ,hogy a vga val mert másikkal sokkal kisebbel nem csinálja ezt. igy vga hibás vagy túl nehéz a kártya és nem fog rendesen alaplapi pci? mert ha rossz lenne a vga gondolom akkor fektetve sem adna képet sehogysem
2016. dec. 15. 13:32
 3/7 hypno ***** válasza:

Lehet, hogy nincs rendesen benyomva a PCI-E slotba a kártya.

Ha lóg, annak szemmel is jól láthatónak kell lennie.

Ha így van, próbáld meg alulról megtámasztani, vagy felülről függeszteni.

2016. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lajos54 ***** válasza:
Én jártam már úgy videókártyával, hogy nem rögzítette elég stabilan az a kis műanyag pöcök, ami a normális gépekben csavarral van megoldva. A monitorkábel durung vastag volt, és egy kicsit félrenyomta a kártyát. Mesésen működött (hol volt, hol nem volt) :)
2016. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vga memória hiba nem lehet? bár ha fektetve megy akkor rossz nem lehet a vga nem?
2016. dec. 16. 22:04
 6/7 hypno ***** válasza:

#

Nem lehet. A memóriachipek be vannak forrasztva a nyákra. Azon a kártya helyzete nem változtat.


Mondjuk ennyi idő alatt kipróbálhattad volna amit javasoltam. :)

2016. dec. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alaplap foglalat volt gyenge új lappal gond nélkül megy
2017. febr. 1. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!