Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A Gépem adatai:

Alaplap Asrock h81m-dg4

Proci i5-4460 3,2Ghz

Ram 8gb

Táp GTR-550 550w

Videokártya Asus Gt 740 2GB

A probléma a következő:

Nemrég vettem egy GTX 1050Ti OC 4GB-os videokártyát és beszerelés és driverek telepitése után sem észleli a gép...egyszerűen csak az alaplapi kártyát működteti.A kártya ventilátora forog...BIOS-ban is PCI-Express az elsődleges.

Valami ötletetek van,hogy ezt hogyan lehetne megoldani/működésre birni? :/


Előre is köszi,annak aki segit :)



2016. dec. 15. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A nem észlelés miben nyilvánul meg ?
2016. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát például a képernyő felbontását nem lehet feljebb állitani csak 1280x720-nál és speccy program sem észleli.Videokártyának az alaplapit nevezi meg...Játékba ezek miatt nem is mertem kipróbálni..
2016. dec. 15. 16:47
 3/7 Hominida ***** válasza:
Az Eszközkezelőben látod?
2016. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott nem néztem meg még :/
2016. dec. 15. 21:08
 5/7 Hominida ***** válasza:
Ha ott legalább problémás eszközként megtalálod, akkor driverkérdés, megoldható. Ha ott sem látod, akkor valami hardvergubanc, és mivel a BIOS-t már próbátad állítani, lehet, hogy végül szervizbe kell vinned.
2016. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem,most éppen nem tudom megnézni,de ha esetleg "problémás eszközként" ott van akkor mit lehetne tenni?
2016. dec. 16. 14:44
 7/7 Hominida ***** válasza:
Akkor töltsd le a hozzá való drivertelepítőt, futtasd, és utána ellenőrizd újra. Ha nem javult meg, az már az álmoskönyvek szerint csúnya szavak felbukkanását hozza. Ha a letöltött driver nem setupos, akkor a driver frissítését kell kérned a tétel helyi menüjében, add oda neki a letöltött és kicsomagolt drivert egy külön mappában, aztán reménykedj. Rendes esetben ez nem egy nagy ügy, a drivereket erre találták ki. Ha nem megy, akkor jön a fejtörés.
2016. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!