Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől "felejti el" a billentyű...

Mitől "felejti el" a billentyűzetem a számítógép?

Figyelt kérdés

A számítógépem többször is elfelejti a billentyűzetet, s nem tudom, ennek mi az oka. Bekapcsolás után minden rendben, s egyszer csak nem működik, majd kihúzom, vissza, megint megy de egyszer csak kb fél óra múlva megint elfelejti, s megint nem reagál a billentyűzet.


USB-s billentyűzet


2016. dec. 15. 18:33
 1/4 Dongaben ***** válasza:
Ha másik USB porton is ezt "csinálja", akkor egy másik billentyűzettel kellene kipróbálni. (Kölcsönkérni valakitől erre az időre.) De nagy valószínűséggel a kábelben, vagy csatlakozóban van a hiba.
2016. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Másik USB porton is ezt csinálja.

Az előző billentyűzet nem csinálta ezt, de az meg elromlott, ezért cseréltül le. S ez meg ezt produkálja.

2016. dec. 15. 18:55
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Van esetleg másik gép, amin ki lehetne próbálni a billentyűzetet? Valószínűleg ott is ezt produkálja. Ha garanciális, akkor ki kellene cseréltetni, de inkább egy másik típusra.
2016. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ha nem kevertem el a blokkot, akkor vissza is viszem.

Még egyszer köszi a választ.

2016. dec. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!