Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem? Egy gtx 580 3gb et...

Dreeamworks kérdése:

Vettem? Egy gtx 580 3gb et beraktam a gépbe feltettem a drivereket minden jó volt leszedtem a gta5 öt el is indult rendesen minden már vagy fél órája játszottam mondom felküldöm max ra a setting set vissza léptem a játékba

Figyelt kérdés

#GTA 5 #monitor kikapcsolt #azóta se jó
2016. dec. 16. 10:34
 1/10 A kérdező kommentje:
léptem kettőt beakadt minden közbe vagy 3 szor "tüdümm"özött a monitor valami hiba miatt elment a monci reseteltem és mikor betöltötte a win 10 et utánna kikapcsolt a monitor párszor még próbálgattam utánna gyári állapotába vissza tettem a win10 et jó volt de ahogy fel tettem a drivert ugyan az történt monitor nem kapcsolt be remélem nem a vga az ugye? Valaki találkozott már ilyen jelenséggel? Esetleg valami megoldás?
2016. dec. 16. 10:35
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és a monci azt írja hogy "Out of range"
2016. dec. 16. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy rossz a videó kártya , vagy a tápegységed nem megfelelő . Ehhez a kártyához azért már el kell egy jobb fajta 450 -es minimum !! TEhát itt alsó hangon is egy xfx 450 , bq , super flower , vagy 550 -es ami tuti. Esetleg még az is lehet hogy ki van száradva a paszta és túl melegszik .
2016. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján a kártya adta meg magát, ha már az asztalon is villog akkor egészen biztosan nem a táppal van a gond. Újrapasztázni esetleg megpróbálhatod(meg a venti kitakarítását), de túl sok reményt nem fűznék hozzá, kártyát nem jó ötlet garancia nélkül venni, ez az egyetlen olyan hardver ami különösebb előjel nélkül egyszer csak meghal.
2016. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na most addig el jutottam hogy újraraktam a gépet és ahogy a kártya d raktam reset és ugyan az mostmár no signal-t ír aztán reset újra csökkentett mód driver törlése és van kép megint érdekes számomra ez valami ötlet ?
2016. dec. 16. 14:31
 6/10 A kérdező kommentje:
500w chiefte táp van ben
2016. dec. 16. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Hibás a videó kártya chip az az ötlet . Hogy rád sóztak egy rossz kártyát amit picit átmelegítettek hogy adjon képet . Hol vetted a kártyát ?? Le merem fogadni jó fogáson ..
2016. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
úgy átvertek téged hogy csak zörög !!
2016. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de akkor az amúgy miért van hogy csak akkor nem ad képet mikor fel van rakva a driver. meg amikor fel van raka a windows beöltését még látni de mikor behozná az asztalt no signal
2016. dec. 16. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
mert ha felrakod akkor nagyobb terhelést kap a kártya magasabb óra jelen üzemel. Ezt rebaloztatni tudod ami egyfajta "javítás" igazából nem lehet tudni meddig megy még utána lehet 1 hónap vagy akár 1 évet is ki húzhat de az ritka , kb 6-8 ezer forint között van . Referencia hűtéses amúgy vagy milyen típusú ?
2016. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!