Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NB3-ban játszottam két éve....

NB3-ban játszottam két éve. Gerincbetegség és durva térdsérülés miatt ott kellett hagynom. Most 20 évesen két év kihagyással van esélyem folytatni ugyanazon a szinten ha edzek rendesen? Vagy meg se próbáljam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 22:31
 1/3 anonim válasza:

Haver a legőszintébben sajnállak!! Én is ugyan ezen estem át. Én decemberbe két éve,h nem focizhatok és januárba lesz még egy műtétem, talán már soha többé nem kergethetem a labdát. én is most leszek köv hónapba 20 éves. A szívem szakad meg mikkor nézem a tvbe a meccseket vagy mikkor a haverok mesélnek a meccsről. Sosincs késő, talán ez a sérülésed még jobban fog ösztönözni és beéred magad.. Ne feledd a remény hal meg utoljára! Gera Zoltán 19évesen kezdet el futballozni az Atlético Madrid Középső védője 23évesen! !!KITARTÁS!!

Remélem még találkozunk a pályán F20

2009. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Remélem igazad lesz, és kívánom neked is!
2009. nov. 18. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne add fel haver.Simán sőt sokkal jobb leszel mostmár.

Ha kell küldök ilyen motivációs könyveket meg önfejlesztő pszichológiát.Imádom őket.Én testépítő vagyok,és versenyezni is akarok,én is rengeteg helyen sérültem meg,derekam egyszer úgy becsípődött,hogy négykézláb mentem egy másfél hétig,de akkor is edzettem igaz sírva de akkor is,térdem is szétment a guggolástól,mellem nem régen sérült meg 110kiló alatt, a vállaim is, a vádlim is meghúzódott egyszer.De mondtam engem nem érdekel ha beledöglök is ordítva sírva de edzek,és tetejébe szívbillentyűm nem zár tökéletesen,de mindezek ellenére,akkor is keményen edzek és szépen fejlődök folyamatosan,nem tántoríthat el semmise.


Erre gondolj,kezd el újra,ne félj,tudod azt mondta Kiyosaki egy multimilliomos:"Hogy a sikeres embere megoldást keres a sikertelen meg kifogást."Csak a cél lebegjen előtted csak és kizárólag a cél,semmi más.

Ha gondolod írj privit motivációban otthon vok eléggé.


Egy sportoló társ


22F

2009. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!