Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet kapni, aktív HDMI...

Hol lehet kapni, aktív HDMI VGA átalakítót?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ami a digitális jelet analógra alakítja, tehát egy HDMI-s VGA és egy D-Sub csatlakozós monitor összeköthető vele.


Az a baj, hogy a legtöbb webshop nem tünteti fel, hogy aktív e az átalakító vagy sem.


Én ezt néztem: Ez működhet?

[link]



2016. dec. 16. 16:47
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Miért ne lenne lehetséges?! Hiszen oda van írva: "Ez az adapter lehetővé teszi, hogy pl. egy VGA monitort csatlakoztasson egy szabad HDMI interfészen keresztül. "


Ráadásul a DELOCK nem egy kamu márka, működni szoktak a termékei.

2016. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog működni. Neked nem adapter, hanem KONVERTER kell. Onnan lehet megismerni, hogy egy bazi nagy doboz van a kábelen, amiben benne van az analóg/digitális átalakító. Enélkül csak fekete képernyőt fogsz látni.

[link]

[link]

2016. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
P.O.C. jól írta, működik és megbízható a brand. Aktív, ilyen chip dolgozik benne (ahogy írják is): [link] Advanced Datasheet Rev 0.6.pdf A bazi nagy doboz ma már nem követelmény, az új fejlesztésű elektronika elfér kis helyen is. Asztali géphez nem ajánlom, mert a VGA csatlakozó nem rögzíthető csavarral, elmozdulhat takarítás vagy más miatt, ami bosszantó.
2016. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok ha valaki tud akkor segítsen, most vettem egy hdmi-vga adaptert és nem működik az aoc montiron. Meglehet oldani, hogy működjön? fekete képet mutatni és azt írja nincs kép.


[link]

2016. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!