Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ad furcsa hangokat a...

Miért ad furcsa hangokat a fejhallgatóm emikor az egeret mozgatom?

Figyelt kérdés

Akkor kezdődött mikor egy új ssd és egy hdd került a gépbe, majd windows telepítés frissen. Az van, hogy mikor mozgatom az egeret, furcsa halk hang jön. Ilyen nyiszorgás, zizegés... nem tudom leírni milyen hang ez :S

Bedugtam a fülesét is és ugyan úgy csinálja, szal nem a füles a gond. Lehet tönkrement az alaplap hangkártya része?



2016. dec. 16. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:
*telefonom fülesét*
2016. dec. 16. 22:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Hangkártya driver fent van? Amugy okozhatja az is hogy kozel van a kabel az usbnek vagy magan az alaplapon es az eger kommunikacio zajat osszeszedi.
2016. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fent van igen. Probáltam más usb be dugni az egeret.

Ez akk. jött elő amikor új ssd meg hdd-t szereltem be, de sztem azok nem okozhatják. Mondjuk fura egybeesés...

2016. dec. 17. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert eshet egybe mert ugye ujra is raktad a gepedet. Milyen fejhallgatokimenetet hasznalsz? Elolapi vagy kozvetlenul ami az alaplapbol jon ki?
2016. dec. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közvetlenül az alaplapit. Annak eddig nagyon tetszett a hangzása. Nem tudom elképzelni mi történhetett :S
2016. dec. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!