Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegység hiba lenne?

Tápegység hiba lenne?

Figyelt kérdés
A mai nap történt először, hogy játszottam a Watch Dogs nevezetű játékkal, közbe hirtelen kikapcsolt a gépem. Most cseréltem benne videókártyát és tápegységet, röviden a konfig: i5 processzor, 2x8 gb memória, rx 480 8gb vga, és egy Segotep GTR 550 tápegység. Tudom nem a legjobb fajta, előtte egy r9 270x videókártyám és 450w chieftec tápegységem volt, de sajnos új videókártya vételénél figyelmetlen voltam, és nem tudtam, hogy ehhez már 8 pin-es tápcsatlakozó kell, mivel a chieftec tápomon nem volt így muszáj volt erre a tápegységre kicserélném, amit nem vettem, hanem éppen kéznél volt. Ezelőtt nem csinált ilyet, tápegységre gyanakszom. Igaz az ssd játék közben 54, merevlemez pedig 49-50 fokra is fel tud melegedni. Mi a legesélyesebb? Ha a táp, akkor heteken belül cserélném legalább egy FSP Hexa tápra.

2016. dec. 17. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


táp linkje

2016. dec. 17. 17:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a táp, de CPU és VGA hőmérsékletét nem írtál.
2016. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem skylake proci az? Mindegy is.

Ha egy tápegységen nincs elég 6 vagy 8 pines csatlakozó (vagy egyáltalán nincsen), akkor pár száz forintért tudsz venni amit csak hozzá kell csatakoztatni.

2016. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!