Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép összerakásban...

Számítógép összerakásban segitő oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan webaruhazat vagy oldalt keresek, amiben van olyan segitsegem hogy mit mivel tudok osszerakni, mert nem mindegy hogy ddr hanyas stb..

Tervezgetem hogy kene egy normalis gep mert az enyem mar oreg egy kicsit, aztan megneznem meg is mennyit kene raforditani.

Elore is koszonom!



2016. dec. 17. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs nagyon.De én tudok segíteni.
2016. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
I3-i5 proci valami nvidia gforce kartya egy szep gephaz normalis jo ventillatorokkal, 16G ram 1tb ssd cd iro/olvaso normalis versenykepes alaplap, wifi kartya 150 max 200 bol ki jonne valami ilyesmi?
2016. dec. 18. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen:

[link]

Annyit hozzátennék hogy ebben az árszegmensben az RX470 a legjobb vétel,a 1050Ti-nál jóval erősebb(40%)szóval mindenképpen azt vedd.AMD-nek driver-es problémái nincsenek már.

2016. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Inteltel Core i7-4820K 3.7GHz LGA2011 Processzor


80 ert.

Mit gondoltok rola?

Amugy utalom az amds cuccokat. Gagyik nekem.

2016. dec. 18. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy kölyök vagy és nem értesz hozzá....próbálj egy LGA1151-es setupban gondolkodni mivel friss dolog, és elég sok alkatrész majd erre a platformra épül majd!
2016. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!