Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock alaplap b6-os hibakódda...

Asrock alaplap b6-os hibakóddal csipog, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval kezdődött ott a dolog, hogy néha indításkor b6-os hibakódot írt az alaplap és csipogott, megpróbáltam orvosolni a dolgot egy CMOS resettel, majd a VGA kártyát ki és betettem újra a PCI slotba, valamint az UEFI-t is frissítettem, de a probléma továbbra is fent áll, elméletileg ha b6-os kódot kapok képnek nem kéne lennie, mert nem érzékeli rendesen ilyenkor az alaplap a VGA kártyát, de mégis minden rendbe megy, csak idegesít hogy néha csipog az alaplap.

Meg az is nagyon érdekes, hogy amikor kivettem az alaplapból az elemet és visszatettem (UEFI reset miatt), nem indult a gép, de egy régi, már használt elemmel meg igen és hiába vettem új elemet a gépbe azzal se megy...



2016. dec. 18. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy belinkelted, de egyik se releváns Asrock alaplaphoz nem ?

Ez ez ami illik ide : [link]

2016. dec. 18. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem régebben a merevlemez halálát jelezte előre a csipogás.
2016. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!