Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baj lehet a laptopom...

Mi baj lehet a laptopom töltőjével? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

A laptopom töltője néha nem tölt, de veszi a jelet hogy be van dugva.

Az van kiírva hogy "plugged in"... viszont nem tölt.. kihúzom, megmozgatom, átvált arra hogy "plugged in, charging"...

meg lehet törve a kábel és érintkezési gondok lehetnek? De akkor miért érzékeli azt hogy be van dugva... mert tényleg szinten tartja az akksit ha be van dugva..

Vagy inkább az akksinak van gondja és nem a töltőnek?



2016. dec. 19. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen gond volt egy Dell laptoppal, csak az mág pluszban ki is írta, hogy nem kompatibilis a bedugott töltő (pedig a sajátja volt). Nem merült, de nem tölött. Kicserélték, utána jó lett. Szóval az én esetemben töltő volt a hibás, de persze előfordulhat, hogy nálad a géppeé van gond.
2016. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ég így van jól. Az elektronika kíméli az akksit.
2016. dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez, nem ég.
2016. dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1-vagyok. Igen, lehetséges hogy az van amit a #2es írt. Ha 75%-tól magasabb a tölötttség és be van állítva hogy kímélje az aksit (nálam desktop mode a neve), akkor lehetséges, hogy nem tölti. De nálam az volt a gond, hogy akkor sem töltötte, ha 10%-on állt, ami már probléma.
2016. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek. Igen, nálam is előfordul ez a dolog 10%os tölttöttségnél is. Sajna garancia már nincs, úgyhogy töltőt valahol vennem kell. De még várok, csak néha jön elő ez a hiba.

Köszi

2016. dec. 20. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, val.szeg töltő. Nekem a volt asus k53s-em töltője hasonlót csinált. kb. 2 hónappal a gari lejárta utána rejtélyes okokból, de megtört a kábel, pont egy kínos helyen (nem gyűrögettem össze-vissza, ha meg anyám netezett, utána mindig én pakoltam el.) Ez ilyen, a dolgoknak van egy élettartama.
2016. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!