Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy tragédia ha nem veszek...

Nagy tragédia ha nem veszek drága, csilivi, mechanikus billentyűzetet, csak egy hagyományosat?

Figyelt kérdés

Egy szipla egyszerű billentyűzetet vennék most, eddig is azon játszottam, gondolom jó lesz most is.


Nagy hátrány lenne, ha egy komolyabb gamer PC-hez ilyet csatlakoztatok?


(Malyd egeret, monitort akarok venni, illetve egy Xbox One kontrollert, azok fontosabb most.)


2016. dec. 21. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2016. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez? Miért lenne tragédia? Nekem is egyszerű, világitott membrános van és lám meg vagyok vele. Nekem is "komolyabb" gamer pc-m van és semmi hátránya nincs, semmi köze hozzá.
2016. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én egy ilyennel megvagyok:

[link]

Szóval nem tragédia és még tudatós vásároló is vagy.

2016. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 Tudom, csak vannak akik szerenit használhatatlan egy hagyományos bill.


Én viszont inkább egérre és kontrollerre költök, azok fontisabb elemei az irányításnak.

2016. dec. 21. 17:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha használhatatlan avagy tragédia lenne, akkor nem gyártanák, nem forgalmaznák, mivel senki se tudná használni.
2016. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, fps játékokhoz lehet, hogy fontosabb az egér, de például egy mmohoz vagy stratégiai játékhoz már nem. Egyébként vannak jó minőségű membrános billentyűzetek, amik nagyon halkak és ergonomikusak, tehát megéri rájuk többet költni.
2016. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bandi1214 ***** válasza:
Mi az a "komolyabb" gamer pc?
2016. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 1060 6GB

I5 6500

16 GB RAM

Plusz a többi.


Amúgy nem vagyok nagy FPS játékos, pláne nem online. Leginkább single játékokat tolok, de ott stratégiai programoktól az open worl akció játékokig minden műfajban van kedvencem.


Online max. GTA V, DayZ, AoM, AoE II ami megy. Esetleg 1-2 coop program, de ezek is csak haverokkal. Semmi esport meg ilyesmi nem érdekel.

2016. dec. 21. 18:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez most troll kérdés akar lenni? BS szaga van.


Már miért lenne baj?

2016. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Nem troll kérdés, csak van pár ismerősöm akik eléggé leszolták a membrános billentyűzeteket. Ezért merült fel bennem a dolog.
2016. dec. 21. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!