Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy rx 460-as videokárt...

Vettem egy rx 460-as videokártyát a gépembe beleraktam a kártyát a gépbe elindult a gép a ventilátorok pörögtek be volt dugva a hdmi a vga ba és mégsem volt kép a monitoron a windowst se tölti be csak fekete képernyő van?

Figyelt kérdés
alaplap:gigabyte ga h61m s1 proci: i5 2400 ram 2x4 gb win 7 64 bit van a gépen
2016. dec. 21. 20:37
 1/4 anonim válasza:
talán meghalt az alaplap nekem is ez volt a probléma tedd vissza a régi videokarit és ha elindul akkor más a probléma.
2016. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A régi videokártyával minden működik csak az rx 460-nal nem a régi kártyám nvidias ez meg ugye radeon nem tudom hogy a drivereknl lehet e gond?
2016. dec. 22. 10:09
 3/4 AntZ ***** válasza:
Egy éve én is hasonlóan jártam, asrock z77 extreme4 alaplappal i7 3770k processzorral, és egy asus r9 fury x videókártyával. Elvittem egy pc szervizbe, ott azt mondták kevés hozzá a 550 wattos tápom. Rendeltem hozzá egy thermaltake smart se 730 wattos tápot, de hasonlóan nem indult. Visszaküldtem, rendeltem egy 1000 wattos super flower-t, megint ugyanaz fogadott. Közben kicseréltem az alaplapot egy asrock z68 pro3 gen3-ra. Itt is ugyanaza kép fogadott, vagyis semmi. Visszaküldtem a kártyát, visszakaptam az árát. Rendeltem egy gainward gtx 980 ti phoenix gs kártyát, de ez sem indult. Elfutott a méreg, a vaterán eladtam az alaplapot, a processzort, az 550-es tápom, és a 16 gb ddr3-as moduljaimat. Átnyergeltem a 6, generációs intel plattformra, ezzel megy a 980ti.
2016. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet nekem régi a gépem a kártyához egyébként vettem hozzá gt 730 as kártyát is ami nvidiás viszont jóval gyengébb ennél annál is ugyanez volt most egy gt 630 van benne amivel müködik minden viszont egy erősebb kártya kellene ezért is vettem ezt de nem müködik :( egy új gép meg nem olcsó
2016. dec. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!