Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a hangfal?...

Miért nem működik a hangfal? Vagyis egy ideig működik, de utána nem jön belőle hang, és ugyanúgy be van kapcsolva.

Figyelt kérdés
Nektek hogy van beállítva a beállításoknál?Mert nekem van az,hogy hanghullám,SW,Külső,Videó,Zenei CD,Vonalbemenet,Mikrofon,Telefonvonal és PC hangszóró,és vannak olyanok mindegyiknél,hogy Balansz és Hangerő,és nekem a Balansz is és a Hangerő is fel van véve max.-ra,de még sincs rajta hang...
2010. máj. 3. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a hangkártya illesztőprogramjának az újratelepítése megoldja a problémát.
2010. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell újratelepíteni?
2010. máj. 3. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom kaptál hozzá CD-t, avval, általában install.exe, vagy setup.exe szokott lenni rajta, és már telepíti is, ha integrált a hangkártyád, akkor az alaplaphoz kapott CD-n van. Ha nincsenek ilyen CD-id, akkor töltsd le az Everest nevű programot, keresd meg rajta a hangkártyád típusát, írd be a google-ba, és írd mögé driver download, tölts le egyet, és azt telepítsd fel (érdemes a gyártó oldaláról letölteni a vírusok elkerülése végett).
2010. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs meg a CD,letöltöttem az Everest nevű programot,és MPU-401-es a hangkártyám,beírtam a Google-be azt,amit mondtál,letöltöttem valamit,de most nem tudom,hogy ott a programba amit letöltöttem mit kell csinálni...?
2010. máj. 4. 10:30
 5/5 anonim válasza:
baszakszik a kábel.. megvan töredezve a dugóknál nekem is sokszor előfordult már ien
2010. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!