Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akad meg a játék? Vagy...

Miért akad meg a játék? Vagy elsem indul.

Figyelt kérdés

Gépem adatai.

Windows 10 pro

AMD phenom 9650 4x2300 eredeti AMD hűtővel.

Gigabyte GA-MA770-DS3

Ram 2GB

Nvidia geforce 8800 gtx 768mb

1x 500GB HDD

1x 150 GB HDD

450 táp

Az lenne a problémám, hogy eddig Windows 7-et használtam és minden tökéletesen működött. De váltottam Windows 10-re (béta verzió) és azóta ha el is indul a játék (pld wow) Egy idő után lefagy,csak zúk a hang és a kép lefagy.Csak a restart segít rajta vagy ha magától kidobja a Windows, de pld a dirt 3 a töltő képernyőnél fagy le, a wow esetén nem mindig történik meg csak néha.

Hátterében nem fut semmi sem, ki van takaríthat gép, pasztázva van, Vidi kártya driver a leggújabb... Mi lehet a baja?



2016. dec. 22. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A RAM a baja. Kéne neki valami segítség, minimum(!) még 2 GB-tal.
2016. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pld egy Moh-nál ha felteszem a grafikát akkor ledobja a játékot és kiírja, hogy kevés a Ram vagy fel van Használva és zártam be mert nincsen hozzá elég.
2016. dec. 22. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy az oprendszer a baj vagy a ram
2016. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!