Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy idő után elkezd szaggatni...

Egy idő után elkezd szaggatni a játék, a GTA 5-ről van szó mikor el indítom a játékot megy szépen egy darabig aztán elkezd kegyetlen akadozni. Esetleg valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés

Ami még érdekes hogy mikor felraktam a gamet nem a legalacsonyabb grafon volt és mégis szépen futott, aztán akadt és levettem teljesen min-re és nem javult a helyzet.

Laptopról van szó most vettem emagról i5-6300HQ,GTX 950M 2gb,4gb ddr4-es RAM.Tudom hogy ez a konfig nem futatja csak kb a minimumot,de azt szerintem kéne neki javítsatok ki ha tévedek.



2016. nov. 30. 22:24
 1/9 nemma ***** válasza:

Igazából a RAM kivételével még mediumon beállításokkal is mennie kellene egy laptop felbontásán.


Mi meg a háttérben? Mert lehetséges, hogy

A) túlmelegszik a gép

B) nagyon leterheli valami a merevlemezt

C) stb. :)

2016. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
túlmelegedés, szar buherált torrentes windows is okozhatja, vírus, sok háttérben futó szar amit ki kell lőni, vírusírtó is lefoghatja a gépet pl avast
2016. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem a gyártó oldaláról letöltött driverek.. stb
2016. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a hőmérséklet nem megy 60 C fölé.háttérben ha minden olyan alkalmazást amit használok ha ki kapcsolok akkor sem tapasztaltam változást.
2016. nov. 30. 23:24
 5/9 A kérdező kommentje:
a gyártó Asus és semmilyen drivert nem találtam ehez a típusú a laptophoz.IObit-al oldottam meg. Win 10-em van rajta sajnos ez tényleg torrentes.Vírusírtom az még nincs fent tegnap cseréltem le a 8.1-et 10-esre. A videókártyát azóta frissítettem. Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. nov. 30. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
minek torrent ha ingyen leszedheted a teljes iso-t az eredeti oldalról? [link] Iobitot meg felejtsd el az egy vírusos szar nem csoda hogy szaggat a játék is, szedd le a gyártó oldaláról ennyi
2016. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tessék driver a videókártyádhoz: [link]
2016. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4GB memória sem éppen sok. Elég hamar tele pakolja a játék. A játék indítása előtt mennyi szabad memória van?
2016. dec. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a drivert és a windowst, a windowsnál azt írja hogy 10-esem van és frissíteni tudom.Ha mindent ki kapcsolok általában úgy indítom kb 2.9-3gb ram körül van szabadon.
2016. dec. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!