Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szétszedtam a laptopomat,...

S.zsolt001 kérdése:

Szétszedtam a laptopomat, kitakarítottam, összeraktam, és most a képernyőn nem jön elő semmi. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Melegedéssel küszködött a laptopom és kénytelen voltam szétszedni, és kitakarítani, de mikor összeraktam, és elindítottam a képernyőn nem jött elő semmi. A gép ugyanúgy elindul, mint eddig, a HDD dolgozik, hangja is van, még egy játékot is sikerült elindítanom így sötét képernyővel. Többször újraíndítottam, az aksit is kivettem meg minden, már nem tudom mivel próbálkozzak.

2016. dec. 22. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kijelző szalagkábelt rendesen visszaraktad?
2016. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leellenőríztem azt már vagy háromszor is, de csak nagyon enyhén és sötéten villog párat a képernyő (de tényleg csak nagyon enyhén, alig láthatóan) az eléjén mikor elindítom a gépet.
2016. dec. 22. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig az kontakthiba lesz. Mondanám, hogy tegyél a VGA (DVI/HDMI) kimenetre egy másik monitort tesztből, de az úgyis működne (99%).
2016. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor vagy nem jól tetted vissza, vagy a rosszabb, hogy megsérült. Egyszer én elfelejtettem visszatenni.

Bios-ba sem tudsz belépni gondolom...

2016. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!