Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Finnyás vezeték nélküli...

Finnyás vezeték nélküli billentyűzet+egér? Többi lent

Figyelt kérdés

Logitech, drága, nem ócska cucc

Szóval, pár hónapig nem nyúltam a géphez, majd újra beindítás után az eredeti USB hosszabbítóba dugva (amit adtak hozzá) egyáltalán nem érzékelte a billentyűt, csak az egeret.

Azután átdugtam a bal oldali elülső usb dugóba az olvasót, és nem volt gond, bár néha az egeret nem érezte, vagy szaggatott (eléggé ritkán de többször mint mielőtt rgebben használtam)

Majd megnéztem a mellette lévő jobb oldali usb dugóval is (ami szintén működne, tesztelt), amivel egyik eszközt se érzékelte...

Mi lehet az oka? Elemek jó állapotban vannak.

Valami zavaró tényező? Okostelefon?


2016. dec. 23. 12:32
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Inkább Wi-Fi. Mert a Logitech vevőegységei és a Wi-Fi is 2,4 Ghz -en mennek. Elég ritka hogy ütköznek. Egyik ismerősömnél egyszer már előfordult ilyen, úgy oldottam meg hogy más csatornára állítottam a routert.
2016. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
usb driver elavult? illetve beplerohadt egy pók, mint nekem anno :D
2016. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

pók nem hiszem, mert akkor nem lenne az h egyszer ez, máskor az műkszik :D


amúgy... routerre majdnem mondtam h 'áh, régen is jó volt mellette', de most esett le, hogy amíg távol voltam, router csere lett... hümmmm

emellett tényleg csak mobil ugrik be, mert Xiaomi, de hát azért azt is európára tervezték már, szóval nem hinném, hogy az lenne a hunyó... meglesem routert azér biztos ami biztos

2016. dec. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!