Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzetet szeretnék,...

Billentyűzetet szeretnék, hogyan válasszak?

Figyelt kérdés
Vezetéknélküli billentyűzetet szeretnék venni, de igazából már-már azon vagyok, hogy ne internetről rendeljem. Rengeteg jót láttam, de az a bajom, hogy mindegyikről csak angol kiviteles kép van. Azonban a tulajdonságoknál oda van írva, hogy 'Kiosztás: magyar' szóval akkor magyar billentyűk (ö,ü,ó,ű,ő,ú,é,á) is van benne? Vagy ha az angol kiosztásút átállítom a számítógépen magyarra, attól lesznek ilyesn billentyűim, vagy marad ugyanúgy angol? Ráadásul amelyik jó lenne, azon nincs numpad, ami kellemetlenül érint, mert én azt rengeteget használom (adóbevallásoknál pl, excel táblázatok használatánál...) Tud valaki tanácsot adni esetleg?

2016. nov. 19. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a windows-od magyarra van állítva, akkor a billentyűzeted is magyar lesz. Nekem is angol a lapitopi billentyűzetem, de ugyan így írok vele, mintha magyar lenne.

Ha meg zavar, hogy nincsenek rajta a magyar betűk, akkor meg át is lehet cimkézni a billentyűket. (Ízlés kérdése)

2016. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha játékra is akarod, én nem ajánlom mert lassabb a jel, legalábbis nekem a logitech mk330 nagyon pocsék volt ilyen téren, meg hogy a gép hátuljába volt és a hosszabbítást is rá kellet tenni mert nem érzékelte a jelet/ nem nyomott le egy billentyűt stb...
2016. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!