Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire érdemes ebay-ről...

MuSky kérdése:

Mennyire érdemes ebay-ről laptopot rendelni?

Figyelt kérdés

azon gondolkozom vajon ez az eladó mennyire lehet megbízható:


[link]


így össz 300ezerre jönne ki kb, magyar webshopokban viszont 380 lenne.


30 napos a return policy-ük és hivatalosan 8-15 alatt ér ide a csomag szóval elvileg még lenne idő vissza küldeni ha nem működik


azt írja new other a termék ami elvileg azt jelenti nem használt, de nincs meg az eredeti csomagolása, vagy már kinyitottál, de azt írja lehet factory second is vagyis "gyári hibás"


ti kockáztatnátok ezt vagy megvennétek a magyar webshopról 80ezerrel drágábban?



2016. dec. 25. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a gari kérdése nem mindegy. Én nem kínlódnék vele.
2016. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dongaben ***** válasza:

1. Mire kell a gép???

Ezt gondold át, és utána gondolkozz vételen.

A linkelt mondjuk csak egy "szerencsejátékos"-nak érné meg, és annak is kis oddszal... Lehet hibátlan, vagy gagyi... Én azt mondanám, hogy érdemesebb itthon venni. Egy i5-el szerelt Laptop közel annyit tud, és semmivel nem gyengébb.

2016. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
full hd gaming, képszerkesztés, ritkábban videó vágás, azért kell a 16giga ram
2016. dec. 25. 17:05
 4/4 Dongaben ***** válasza:
RAM-ot, és HDD-t (Akár SSD-re) lehet bővíteni garancia vesztés nélkül. Lehet venni persze ismeretlen helyről dolgokat, de amióta 1Gb-os memória kártyát kaptam a 32 Gb-helyett. (Csak külsőleg átfestették, és átírták a vezérlőt...), azóta inkább itthonról veszek műszaki cikket.
2016. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!