Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép nem ad jelet a...

A számítógép nem ad jelet a monitornak?

Figyelt kérdés
Vettem egy teljesen új alaplapot asrock h110m-hds hozzá használtan i3 6100-as processzort meg 2x4 gb ramot. Ma összeraktam. A 8 pines cpu vagy nem tudom milyen csatlakozóba csak 4 pinest tudtam dugni de elvileg az is jó. bekapcsol a gép felpörög minden (ha van bent videó kártya akkor az is) de nem ad jelet. Mi okozhat gondot? Videó kártya biztos működik az alaplap meg gondolom csak nem rossz. A processzor meg tesztelve volt elvileg. Ilyen esetben mi a teendő?
2016. dec. 25. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A speakert rádugtad a lapra, hogy esélye legyen kisípolni a hibakódot?
2016. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyébként:

- 1 x 24 pin ATX Power Connector

- 1 x 8 pin 12V Power Connector


Miért gondolod, hogy a 12V nem kell?

2016. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg lett oldva nem volt jól bedugva a ram :'D. kell a 12 volt csak pár tápon 4 pines van csak az is rámegy. Sőt sokan úgy használják ahogy láttam. Már csak a windows betöltésével van probléma
2016. dec. 25. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, mi?

(Eddig olyan sokat segítettem, ezután is készen állok!) :D

2016. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából a rammal is az votl a probléma hogy az alaplapon nem ilyen kattanásos rendszer van vagyis csak az egyik fele emiatt elfelejtettem fullon betolni :D. Elkezd bootolni majd a "windows 7 betöltése" és az animáció kezdeténél újra indul. Esetleg ha pendrive + win 7 telepítő kombóval megpróbálom bebootolni az segíthet?
2016. dec. 25. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem azt mondod te is, hogy a régi laphoz telepített rendszert bootolod te is? Két napja volt ilyen, hülyét kaptunk... :D
2016. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne mond hogy nem jó :c már itt másolom a telepítőt pendrive-ra és reménykedtem hogy nem kell újra telepíteni :D. Hát akkor még a cs-t is újra kell rakni mekkora probléma :(
2016. dec. 25. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi ment a hasznos válaszokért a zöld kéz :D
2016. dec. 25. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Már megérte fölkelni :D
2016. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!