Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibába ütköztem egy windows...

Katus Viktor kérdése:

Hibába ütköztem egy windows 10 újratelepítés után: Van egy SSD meghajtóm a windowsnak és van egy WD Sata3 HDD-m. Tehát amikor elkezdek bármilyen letöltést a WD HDD re folyamatosan szépen lassan felmegy a memória használat 100% ra és befagy a gép?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő hibába ütköztem egy windows 10 újratelepítés után: Van egy SSD meghajtóm a windowsnak és van egy WD Sata3 HDD-m. Tehát amikor elkezdek bármilyen letöltést a WD HDD re folyamatosan szépen lassan felmegy a memória használat 100% ra és befagy a gép. (Amd FX 8300 proci, Gtx 1060 videókártya és 8gb Hyper X fury ram van benne) Képet rakok fel itt már azt látjátok hogy a Forza telepítése közben megy fel szépen, ezt csínálja a Gta5 vagy Battle.net/Diablo3/Heroes of The Storm közben is. A gépben minden vadi új 2 hónapos kivéve a ramom az 2015 ös. Nincs túlmelegedés ezt ellenőriztem számos helyen és programmal semmi sem melegszik. Esetleg futott már ilyenbe bele valaki? Drivereket frissítettem és az óta újra is raktam a gépet. A ramot ebben a hónapban akartam kicserélni viszont ahogy említettem minden más vadi új 2 hónapos csak a ram használt. Minden segítséget nagyon szépen megköszönök!
2016. dec. 26. 17:48
 1/2 A kérdező kommentje:
[link] Itt egy kép.
2016. dec. 26. 18:12
 2/2 anonim ***** válasza:
A feladatkezelőben a teljesítmény fülön lent találsz egy linket. Resource monitor, nem tudom, magyar vindózban hogy hívják. Azt nyisd meg, menj a memória szekcióba, és találsz kicsit több infót arról, hogy mi mit használ.
2016. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!