Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mai új 2016-os játékokhoz...

A mai új 2016-os játékokhoz ahol 2Gb-VRAM a minimális rendszer követelmény a videokártyákhoz ott elindul egyáltalán egy 1Gb-os kártyán a játék?

Figyelt kérdés
Radeon 1Gb HD7770 karim van. Olyanok véleménye vagyok kíváncsi aki próbálta.
2016. dec. 29. 17:21
 1/3 anonim válasza:
Elindulni elindul, de talicska lesz a teljesítmény, játszhatatlan lesz, hacsak nem butítod le a felbontást valamennyire meg a graf. beállításokat akkor azért eldöcög, játék függő, de hát nézz meg egyet - kettőt és tapasztald ki.Egyébként a mai játékokhoz már elég gyengus a 7770, jó kártya tényleg, de már elavult
2016. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hááát ha a program nem ellenőrzi szigorúan a videókártyát (ami ugye eléggé tré megoldás), akkor két variáció van:


1.: elindul, de ha elfogy a memória, akkor kiakad (lefagy, vagy valami hasonló)


2.: elindul, és a program olyan ügyes, hogy mindig csak annyi grafikai adatot (textúrák, stb.) tölt be, amennyi fér, majd ha újabbak kellenek, akkor megint elkezdi betölteni... ...ebből érződik, hogy ebben az esetben lassabb lesz (Pl. szaggat a program)


De ez ugyebár programfüggő, tehát akkor derül ki, ha kipróbálod, azt meg megteheted!

2016. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Két éve vásároltam ezt a kártyát és összedobtam egy játék gépet hogy majd jó lesz. Csak próbaképpen volt használva pl. a crysis3-ra, azóta félre volt téve mert sajna nem volt időm többet foglalkozni vele.A géppel sem ami egy phenom 965-ös 8G rammal. És most újból elővettem és látom milyen magasra tették a lécet gamer szinten. Nem is értem mi az ami erősebb kártyát igényel amit egy egyszerű monitorral meg lehet jeleníteni..)

Köszönöm a segítséget, hamarosan ki fogom próbálni mondjuk pl. egy doom-mal, dishonored 2-vel..)

2016. dec. 30. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!