Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus en9600gt silent 512mb-os...

Asus en9600gt silent 512mb-os kártyának hány fokos az optimálishőmérséklete?

Figyelt kérdés
Nekem alapon,57-64 között mozog,terhelés alatt (játéknál)van úgy,hogy felment 104 fokig.Ez normális,vagy rakjak rá +hűtést?(passzív hűtésű kártya!
2016. dec. 31. 13:41
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
104 azért már elég magas. Egy ilyen kártyának már nem nagyon van értéke, nem ér annyit hogy plusz hűtést szerelj rá. Fújasd meg valamelyik irányból egy házhűtővel, azt bírja amíg bírja.
2016. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vélaszt,megfujatom.
2016. dec. 31. 13:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Találtam rajta egy csatlakozót,ami gondolom,a venti lenne,de ré kell mérnem hány volt,ha rakok rá ventit jó lessz?(ennek egy régi szériáje ventis)
2016. dec. 31. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régi passzív kártyám ideiglenesen! Melegedett mint állat. Olyat csináltam ,vettem egy 500 ft -os ventilátort majd fbs-el 4 ponton a vga hűtőre fogattam kb fél óra múlva már be is rakhattam a házba. Majd bedugtam az alaplapba aztán hajrá! Teljesen lehűtötte.
2016. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!